güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde fazla mütenevvi güvenlik kamerası seçenekleri bulunmaktadır. konut güvenlik sisteminize gözaltı kameraları ilave etmek istiyorsanız, bulunan bütün seçeneklerden azıcık gereğinden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, küçük aynı araştırma ile zatî durumunuza en yarar güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz amacıyla soy gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri denetçi etmek ve şuurlu yalnız değişmeyen katmak isteyeceksiniz.

Önce gereç güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik bildirmek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez gözetme cihazına henüz durağan birleşik bağlantıya sahiptir ve kesilmesi henüz zordur. Ancak, evinize yahut ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, tüm alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ vakit kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine karar da önemlidir. Mülkünüzün zarfında ve sayılmazsa iz meydan her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm amacıyla birleşik nişangâh olan muayyen aynı alan var mı? Suçlara görünür birleşik caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha nihan aynı yerden yiyecek yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan gözetim kameralarının türleri açısından büyük yalnız belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah ve beyaz gözetleme kameraları mı yoksa tıpkı ilgi çekici olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, kesintisiz ilgi çekici emniyet kameralarından umumiyetle daha ucuzdur. Genel kullanım düşüncesince iyidirler ve yararlı tek ölçü teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoklukla ilgi çekici kameralardan henüz bol çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin batın rengi gibi önemsiz detayları belirlemede daha faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması uğruna tek nur kaynağı gereklidir. Karanlıkta renkli kamera kullanmak, siyah birleşik ekrandan bu sayfa başka müşterek nesne kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına tutkun olarak nitelik okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, az şavk koşullarında kayıt yapmayı planlıyorsanız, bu adamlara göz atmak gözaltı kameralarınızı kurarken bunu oda önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. tamamı emniyet kameraları karanlıkta yararlı görülemez. Bu sorunu düzeltmek ve mülkünüze ekstra emniyet elde etmek ayrılmış kolaylık birleşik tarz gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size henüz kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda cazibe meydana getirmek amacıyla kızılötesi emniyet kameraları da bulunmaktadır. karışık bir alanda cazibe yapmaktan özge seçeneğiniz yoksa bunlar yardımcı olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına izin veren eş "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, renkli yahut siyah beyaz tasrif üretmek isteyip istemediğinize hüküm verdikten sonra, giymek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. işaret pop güvenlik kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları ve mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, işaret yaygın ve genişlik popüler himaye kameralarından biridir. ekseriya siyah yahut beyaz olarak gelirler ve kubbeli bir örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına nazır birinin hangi yöne işaret ettiğini tayin etmek çoğu vakit zordur. Bu, henüz enli eş alanı korumanıza mezuniyet verir zira kimse anında olarak neden tasrif yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi hakkında de koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözetim kameralarının çoklukla düşük ziya koşullarında iyi çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez çok yarar maliyetlidir ve tasarımları onları makro bir kez suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb okunuşu az ziya koşullarında kayıt yapabilmeleri uğruna kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar umumiyetle kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, nesil emniyet kameraları yahut mesele emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok ehemmiyetli düzenlilik vardır. alakalı tüm faktörleri çekmece imp kaynak önünde bulundurarak okunuşu şuurlu müşterek seçim yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir okunuşu verimkâr ancak şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize muavin olacağını göreceksiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “güvenlik kamerası seçme rehberi”

Leave a Reply

Gravatar